פשפשים על כלבים

אומרים שחברו הטוב ביותר של האדם הוא הכלב, מה עושים כאשר יש לחבר הכי טוב שלנו – הכלב שלנו פשפשים? טפילים על בעלי חיים זה לא דבר נדיר, אבל חשוב מאוד לטפל בזה כמה שיותר מהר, מפני שכלב איננו יכול לדבר כמה בני אדם התפקיד שלנו הוא לחפש אחר הפשפשים אשר יגרמו לכלב שלנו לגירודים בלתי פוסקים וכמובן דלקות בעור ובמקרים בהם הפשפשים יתרבו לרמה גובה לתשושות בלתי מוסברת של הכלב או החיית מחמד שלכם! פשפשים נטפלים ליונקים בעלי דם חם,  כמו כלבים וחתולים, אז מה עושים? המומחים של המרכז להדברת פשפש המיטה מסבירים.

כאשר הכלב שלכם/ החתול או כל חיית מחמד אחרת סובלת מכאב או מחוסר נוחות, אתם בוודאי רוצים להקל על הסבל ולדאוג לרווחת החייה שלכם. כלבים, חתולים ושאר חיות מחמד – יכולים להיות חברים טובים שגם יגנו עלינו מכל רע וינחמו אותנו כשקשה או כואב לנו. לכן חשוב לדעת איך להיפטר מפשפשים על חיות מחמד בעיקר כאשר יש פשפשים על כלבים, חתולים או כל חיה אחרת.

לשמיעה של כל המאמר לנוחיותכם הקליקו על הכפתור ההפעלה.

צריכים שירותי הדברת של פשפש המיטה לגינת ביתכם או למלונה של הכלב שלכם? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בתחום!
כל שירותי ההדברה והריסוס תחת קורת גג אחת עם המדבירים המקצועיים ביותר ✅
שימוש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר ✅
מחירים הוגנים – הנחות מיוחדות ✅
שירות איכותי ומהיר לכל חלקי הארץ עם המומחים שלנו! ✅
שירות בכל רחבי הארץ ✅

עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל חלקי הארץ להפטר מהפשפשים אחת לתמיד אז למה אתם מחכים תשלחו פנייה! 👈🏽

אז בואו נתחיל בהכרות עם פשפשים

פשפש הוא טפיל מעיק ומזיק. זהו חרק בעל צבע חום כהה אשר מטיל כעד כשלוש מאות ביצים ובונה קנים בכל מרחב שיש בו תנאים טובים להתקיים (טמפרטורה קרירה באזור 20 – 12 מעלות צלזיוס), כמו למשל במלונת הכלב בחצר בית או על המיטה של הכלבלב ועל עורו של בעל החיים. פשפש יכול לחיות כ70 ימים בממוצע והוא חי בכל תנאי ומשגשג במזג אוויר קריר ולח. עקיצות של פשפש יכולות לגרד ולהציק לכלב בדיוק כמו לבני האם, ובהיעדר טיפול עקיצות אלו יכולות לגרום לדלקות ותשישות לא מוסברת של הכלב שכן הוא איבד המון דם על ידי עקיצות הפשפשים.

פשפשים על כלבים יגיעו בעיקר בעונות מעבר בין הקיץ לחורף כאשר תקופת השיא שלהם תהיה הסתיו הקריר והלח, אבל חשוב למגן את הכלב נגד מזיקים בכול ימות השנה ולדעת איך לטפל במצב של פשפשים על חיות מחמד. לעיתים נדירות תוכלו לראות ממש את הפשפש הנראה כמו חרק קטן ושקוף המנתר ממקום למקום. אם גיליתם ביצי פשפשים על מצעים ושמיכות, על מיטת הכלב או במלונה: חשוב להרתיח את הבדים או את המיטה ולכבסם במכונת כביסה באופן יסודי. את המלונה יש לנקות על ידי מים חמים בטמפרוטה של מעל 50 מעלות צלזיוס כדי להבטיח את חיסול כל הפשפשים במלונה בנוסף כדי למגר את פשפשים ולהרחיק אותם מהמרחב לאורך זמן ולהבטיח הדברה בטוחה לחיית המחמד שלכם ולתושבי הבית וכמובן בית נקי מפשפשים אחת ולתמיד יש לקרוא למדביר פשפשים מקצועי .

למה פשפשים אוהבים להיטפל לחיות בית?

פשפשים על חיות מחמד זה דבר נפוץ. לחתולים, כלבים, אוגרים ושאר יונקים יש דם חם ופרווה המאפשרת לחרקים להתחפר בעורם של בעלי חיים מבלי להימצא. אם תחפשו פשפשים על חיות בבית, נדיר שתמצאו את החרק, אבל כן תוכלו למצוא סימנים לכך שהם היו קיימים, כמו במקרים של כלב או חתול שמתגרדים , או כאלה שיש להם סוג של קילופים בעור (זאת במקרה של החמרה במצב) או במקרים של סקביאס אצל כלבים או חתולים. דבר שצריך להיות מטופל אחרת מטיפול בפשפשים וכמה שיותר מהר גם הוא נגרם על ידי טפיל שמגיע לכלב איך הוא עושה נזק יותר חמור ואף אפילו יכול להדביק בני אדם שבאים במגע עם הכלב.

פשפשים על כלבים

ככה מטפלים בכלבים עם פשפשים

רבים האנשים ששואלים אותנו: איך להיפטר מפשפשים על חיות מחמד?  אנו, במרכז להדברת פשפש המיטה מסבירים כי יש לטפל בבעיית טפילים אצל וטרינר בעיקר אם הבעיה החמירה. במידה והכלב מתגרד ואין דלקות או סימנים של חוסר פעילות של הכלב – אפשר לטפל בכלבלב באמצעות אמפולות נגד פשפשים וקרציות, או אמפולות נגד טפילים מכול הסוגים. בכול מקרה, יש בכל שנה ובעיקר בתחילת הסתיו- לצייד את הכלב בקולר נגד פשפשים אותו עונדים בקלות על צווארו של הכלב.

למדריך המלא – איך להיפטר מפשפשים בבית

במידה והכלב ממשיך להתגרד או אם אתם מתחילים להתגרד ולהיעקץ – ייתכן שהפשפשים כבר התרבו במרחב שלכם. כפי שהזכרנו, פשפשים חיים בכל תנאי כמעט ומתרבים בקלות, לכן במקרה כזה יש להזמין דרך ה צור קשר שלנו מדביר מקצועי. אנו נעזור לכם לזהות פשפשים על חיות המחמד שלכם, נבין מהיכן הגיעו הפשפשים, אנחנו ננטר ונמצא אחר כל מקומות המחבוא של הפשפשים וכמובן נזהה ביצים וקנים של פשפשים ואותם נדביר בעזרת סוג ההדברה המתאים ביותר למרחב שלכם ללא פגיעה בבעלי חיים ובתושבי הבית!

טיפול טבעי לכלבים וחתולים

כאשר מגלים פשפשים על חיות בבית או בכול מקום אחר – יש לפעול בכל הדרכים כדי לסייע לחיית המחמד שלכם לחזור לחיים בריאים. יש אנשים שירצו לטפל באופן טבעי במזיקים ואפשר לנסות טיפולים כמו שימוש בשמן צינטרונלה אורגני, אפשר לבחור קולר טבעי נגד פשפשים, תרסיס לבנדר נגד מזיקים, ואפשר להתייעץ עם הווטרינר לגבי טיפול טבעי נגד פשפשים וטפילים אחרים כמו פרעושים אשר גם מאוד נפוצים בקרב חיות מחמד, או להיוועץ עם מטפלים ברפואה המשלימה שעוסקים בטיפול בבעלי חיים. כדאי להימנע מלרסס חומרי הדברה ישירות על כלבים או חתולים! הדבר יכול להיות מסוכן!. המומחים של המרכז להדברת פשפשים ממליצים לבצע הדברה מקצועית בבית במידה והתגלו פשפשים בחצר הבית או על חיית המחמד שלכם, בעיקר במקומות בהם התגלו פשפשים. את ההדברה מבצעים כאשר אין בבית בני אדם או בעלי חיים וחוזרים בהתאם להנחיות המדביר.

למדריכים המלאים שלנו לכל – סוגי ההדברות והחומרים כנגד פשפשים

בין השירותים של המרכז להדברת פשפש המיטה תמצאו:

 • הדברה נגד פשפשים, פרעושים ושאר טפילים
 • שירות הדברת תיקנאים והדברה כללית כנגד טפלים וחרקים
 • לכידת מכרסמים וזוחלים
 • הדברה באמצעות תדרים
 • הדברת פשפשים עם קיטור
 • הדברה אורגנית של כל סוגי החרקים
 • שירות ייעוץ לפני ואחרי הדברה
 • מיגון המרחב נגד מזיקים
 • הרקחת יונים ומכרסמים
 • הדברה ביולוגית לחקלאות ולמשק
 • אחריות מלאה על כל סוגי ההדברות לתקופה ארוכה!

 

אז בואו נסכם:

אם יש לכם כלב או חתול ואתם רוצים בטובתו. כשבעלי החיים שלכם מתגרדים זה סימן לכך שאולי הם סובלים מפשפשים ומטפילים כאלו ואחרים שמפריעים להם ביום יום. במקרים כאלה יש לטפל בעניין גם באמצעות טיפול מונע לחיית המחמד שלכם וגם באמצעות הדברה לבית שלכם שכן ברוב המקרים הכלב חיי אתכם באותו הבית ככה שהוא המקור שמכניס את הפשפשים לבית שלכם! פשפש המיטה למשל, עלול להגיע גם לבני אדם, לכן חשוב בכול שנה או שנתיים לבצע הדברה נגד פשפשים ומזיקים. המומחים של המרכז להדברת פשפש המיטה, יספקו ייעוץ טלפוני, הדברה מהסוג המתאים לכם ביותר, בדיקה מקיפה של המרחב, סיוע באיתור פשפשים על חיות בבית, ואחריות על הדברה לשנה לפחות! כך תוכלו לוודא שאין במרחב שלכם מזיקים ולדעת כי חיות המחמד או המשק שלכם מאושרות ובריאות.

שאלות חשובות

לבעלי כלבים יש לא מעט שאלות כמו: כמה פעמים יש לטייל עם הכלב? או כיצד לאלף כלבים שנובחים או תוקפים חיות אחרות? ויש לא מעט שאלות שקשורות לבעלי חיים ולאורח חייהם. נושא הטפילים הוא כזה המעסיק בעלים של חיות מחמד, לכן ריכזנו עבורכם מספר שאלות נפוצות שקשורות לטיפול בטפילים:

קצת על החברה שלנו ועל כותב המדריך הזה:

נבו נדב - מהמרכז להדברת פשפש המיטה

נבו נדב - מהמרכז להדברת פשפש המיטה

המרכז להדברת פשפש המיטה כולל צוות של מדבירים ותיקים ובעל ניסיון רב בענף ההדברה. אנחנו הקמנו את החברה במטרה אחת – לספק לקהל הלקוחות שלנו שירותי הדברה איכותיים ומקצועיים לחיסול פשפשים אחת לתמיד. אנו מספקים את כל סוגי ההדברות הדברה ירוקה וטבעית, הדברה כימית הדברה בקיטור כאשר המטרה העיקרית שלנו היא תוצאות אמיתיות בשטח.
ענף ההדברות זה עולם ומלואו אצלנו שירות אישי הוא מעל הכל!

שאלות נפוצות

כדי לדעת איך נראה פשפש, כדאי לגלוש ברשת ולחפש תמונות של פשפשים. עם זאת, כפי שהזכרנו, את הפשפשים לא ממש ניתן לראות, אבל כן תמצאו סימנים לכך שהם נמצאים כמו חיות בית מתגרדות, מצעים עם כתמי דם קטנים, ריח רע ושאר סימנים מוכרים.
כדי להפטר מפשפשים על חיות מחמד ובפרט על הכלב שלכם יש להגן על הכלב באמצעות אמפולה אותן מעסים על גבי העור של הכלב החל מאזור הצוואר עד הזנב. אם תרצו אפשר לבחור קולר נגד פשפשים או כדור שאפשר לרכוש אצל ווטרינר. הווטרינר שוקל את הכלב ומספק לו את המינון הנכון. הדברה נגד פשפשים שתעשה באמצעות אנשי מקצוע – תסייע לכם להרחיק את כלל המזיקים מהמרחב ולמגר אותם כדי שהפשפשים לא יעברו מהכלב אליכם, או אל יונקים אחרים.
פשפשים על חיות זה דבר מוכר ושכיח. כלבים הם יונקים פרוותיים שלא מתקלחים יותר מידי והם יוצאים בכול יום לטיולים ובכך חשופים יותר לטפילים. גם מפגשים עם כלבים אחרים יכולים לגרום להדבקה ובטח שעונת הקיץ תהיה זמן טוב עבור פשפשים וטפילים נוספים.
תוכן עניינים

מדריכים נוספים שעשויים לעניין אותכם:

בלוג

פשפשים בבית

הורים עם ילדים בוודאי מכירים את הספר “פשפש מתלבש”, סיפור חביב לילדים על פשפש שבמשך כל היום מתלבט מה ללבוש עד שלבסוף כל היום שלו

קרא עוד »
ההדברת פשפשים
בלוג

הדברת פשפשים

הדברה היא פעולה שמקושרת בהכחדה או הרחקה של חרקים וזוחלים שפוגעים, באיכות החיים, ברכוש, בגידוליים חקלאיים, במזון ובגופם של בני האדם ושל בעלי חיים. בחמישים

קרא עוד »
פשפש שחור קטן
בלוג

פשפשים שחורים קטנים

העולם מסביבנו מלא בחרקים וזוחלים מסוגים שונים, קטנים וגדולים, בצבעים שונים, חלקם יכולים להכאיב לנו (עקיצות), חלק מסוכנים לנו (זיהום, העברת מחלות) וחלק מהם כלל

קרא עוד »
בלוג

פרעושים בבית

בעשורים האחרונים המילה פרעוש מתחברת אצלנו במיוחד לשחקן הכדורגל הפופולארי מסי שזכה לכינוי הפרעוש, הכינוי ניתן לו בגלל גודלו הננסי (בוודאי ביחס לשחקני כדורגל) לצד

קרא עוד »
השאירו פרטים ומדביר מקצועי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם
שתפו אותנו ברשתות החברתיות
לקוחות ממליצים
מידע נוסף