k300 נגד פשפשים

חומרי הדברה כמו K300 נגד פשפשים או 500  Kנגד חרקים, וכל תרסיס או חומר הדברה אחר – מוכרים לנו מימים עברו… חומר כזה יכול להיות רעיל או לא שימושי, בעיקר כשאנו מרססים אותו על חרקים ומזיקים בתוך הבית. K600 למשל, ידוע כסוג של קוטל תיקנים, זבובים, נמלים ושאר מזיקים – אבל הוא עושה את זה באופן נקודתי והחומר אינו תמיד מתאים לכל סוג מזיק. תרסיסים כאלה יכולים להיות יעילים ולא יעילים במקרים כאלו ואחרים אותם נציין בהמשך המדריך הנ”ל.

צריכים שירותי הדברה ירוקה וטבעית של פשפשי המיטה בכל מקום בארץ? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בתחום!
כל שירותי ההדברה תחת חברה אחת עם המדבירים המקצועיים ביותר ✅
שימוש בחומרי הדברה ירוקים וטבעיים בהתאם לבחירת הלקוח✅
מחירים הוגנים – הנחות מיוחדות בהתאם לגודל החלל ✅
שירות איכותי ומהיר לכל חלקי העיר רעננה עם המדבירים המומחים שלנו!
שירות איכותי ומהיר ✅
שירות בכל רחבי הארץ ✅

לשמיעה של כל המאמר לנוחיותכם הקליקו על כפתור ההפעלה.

מה צריך לדעת על חומר נגד פשפשים כמו K300?

בתחילה כדאי לדעת שבכל הנוגע לפשפשים או פשפש המיטה: מדובר בסוג מסוים של חרק קטן וזעיר אשר לעיתים רבות יהיה עמיד מפני חומרי הדברה חזקים במיוחד. בשל כך תרסיס כמו  k300 לא תמיד יעזור להרחיק אותו מהמרחב בו אתם גרים או עובדים. ריסוס כזה יכול לעזור רק באופן נקודתי, אבל אם ישנה כבר הטלת ביצים ובניית כינים (או התפשטות של המזיק במרחב) – יתכן שזה יהיה קרב אבוד…

למדריכים המלאים שלנו לגבי – סוגי הדברות וחומרים כנגד פשפשים

אבל מה צריך לדעת על k300?

תכשיר מסוג זה מכיל רעל וחומר כימי שמרחיק פשפשים וחרקים. לתרסיס יש ריח חזק שנועד להתריע כי יש חומר רעיל באוויר, אבל לא כזה שאמור להזיק לאנשים. ובכול זאת חשוב להתרחק מהמקום לאחר הריסוס, גם בשל השפעות החומר על הסביבה, וגם כי יש את מי שטוען שחומרים כאלה גורמים לכאבי ראש או לקוצר נשימה וגם לרגישות בעיניים.

תרסיסים נגד חרקים מכילים חומר רעיל ברמת סיכון נמוכה לבני אדם, אבל חשוב לא לרסס אותם קרוב לבני אדם או חיות מחמד וחיות משק. בנוסף לכך, יש אנשים שיגלו רגישות לחומרים כאלה.

k300 נגד פשפשים

האם k300 יעיל נגד פשפשים?

בכול הנוגע לשאלה: האם k300 יעיל נגד פשפשים? – כדאי לחפש המלצות על חומרים טובים יותר כנגד פשפשים כי K300 איננו יעיל כנגד פשפשים שכבר יגיעו לבית הוא יותר יעיל כדי למנוע הגעה שלהם או של כל חרק או מזיק אחר.

אם גיליתם רק עכשיו שיש פשפשים באזור המחייה שלכם, ייתכן ששימוש בתרסיס יהיה יעיל לטווח הקצר. לעומת זאת, במידה ויש קנים רבים של פשפשים, במידה והוטלו ביצי פשפשים וקיימת התרבות חרקים שיצאה משליטה – אז תצטרכו להזמין מדביר מקצועי וגם לבצע מספר פעולות חיטוי וניקוי נגד פשפשים.

כיצד משתמשים בחומר נגד פשפשים?

אם בחרתם במלחמתם נגד פשפשים K300  – יש לאתר את המקומות בהם ישנם פשפשים, להרחיק בני אדם ובעלי חיים מהמקום, לרסס את המקום בו נמצאו פשפשים וביצי פשפשים בחומר מתאים, להתרחק מהחדרים בהם ריססתם את החומר למשך מספר שעות, ולסגור את הדלתות והחלונות. לאחר כמה שעות טובות אפשר לחזור למקום ולאוורר אותו בצורה יעילה.

את החומר שבחרתם מרססים בכמות נכונה לפי הוראות השימוש שעל התרסיס, כדי לכסות את כל השטחים בהם נראו פשפשים או מזיקים. אם מדובר בריסוס של מזרנים וכלי מיטה – כדאי להימנע מכך! שאיבה של מצעים, מזרנים וכלי מיטה תהיה יותר יעילה ולא תסכן אתכם, משום שחומרי הדברה המרוססים ישירות על מקום בו ישנים יכולים להיות רעילים! תרסיס נגד פשפש המיטה יכול להיות תרסיס טבעי יותר, כמו כזה העשוי מחומץ או משמנים ארומטיים שנועדו להרחיק מזיקים.

 מה כן יכול לעזור לכם להיפטר מחרקים ומזיקים ובעיקר מפשפשים

דרך נהדרת להיפטר מפשפשים נעשית באמצעות מדביר מקצועי. אם ראיתם את החרקים עצמם קופצים ממקום למקום, אם קמתם בבוקר עם עקיצות פשפשים: כדאי לבדוק מה חומרת המצב, להתייעץ עם מדביר מקצועי לגבי טיפול במצב ולמגר באופן מקצועי את החרקים והמזיקים מהמרחב שלכם.

איך אפשר להיפטר מפשפשים באופן טבעי?

אם אתם לא רוצים להשתמש והדברה או בחומרים כימיים כמו  k300, תוכלו לעשות זאת על ידי הדברה טבעית. אפשר לשטוף את הבית בחומץ מהול במים, אפשר להשתמש בתמציות של צמח הרוזמרין או צמח החרצית ובשאר תרכובות.

כדי להדביר מזיקים כדאי לשאוב שטיחים מערכות ישיבה או מזרונים עם שואב אבק ולנקות את כלי המיטה היטב עם מכונות שטיפה בלחץ או באמצעות מכונות קיטור אשר מחטאת וקוטלת חרקים. חשוב לעשות את כל מה שניתן על מנת להיפטר ממזיקים ולהוציא אותם מהמרחב שלכם.

למדריך המלא – להדברת פשפשים במזרון

K300  נגד פשפשים – בעד ונגד

כמו בכל דיון בנוגע לשימוש בחומרים כימיים להדברת מזיקים, יש דעות בעד ונגד אותם נפרט בהמשך המדריך שלנו כאשר נציג את שני הצדדים גם את הבעד וגם את הנגד כדי לתת לכם את להחליט לבד מה הכי טוב בהתאם לשיקולים שלכם.

האסכולה שטוענת שכדאי להשתמש בחומר כזה טוענת כי:

  • החומר יעזור ברוב המקרים ויהיה פשוט לשימוש ויעיל.
  • תרסיס נגד פשפש המיטה יכול לחסוך הגעת פשפשים ושמירה על הניקיון הבית וכמובן הזמנת מדביר מקצועי ובכך יחסוך כמה מאות שקלים ואלפי שקלים.
  • אם מדובר במקרה של פשפשים במקום אחד בלבד, ללא התפשטות של המזיק – ייתכן כי יספיק שימוש בחומר כזה ולא צריך הדברה.
  • ריסוס אורך כמה דקות בלבד, בזמן שהדברת מזיקים מקצועית תיקח מספר שעות.

האסכולה שטוענת נגד תרסיסים נגד פשפשים טוענת כי:

  • חומר כזה כימי ומזיק לסביבה.
  • חומרי הדברה כמו K300 נגד פשפשים אינם יעילים בדרך כלל וטובים רק למניעה של פשפשים לפני הגעתם.
  • חומרי הדברה כאלה לא יהיו שימושיים במידה והפשפשים התפשטו במרחב שלכם.
  • מדובר בתרסיס הפועל נקודתית ולא באופן רחב יריעה.
  • הזמנת מדביר מקצועי תספק כיסוי רחב יותר של המקומות בהם יש מזיקים, ותפעל גם על מזיקים אחרים.
  • הדברת פשפשים מקצועית תספק מיקוד בפשפשים, גילוי וזיהוי קנים וביצי פשפשים. מדביר מקצועי ידע לגלות מקורות בהם נמצאים המזיקים האלה ויספק ייעוץ למניעת פשפשים בעתיד.

לסיכום

K300 איננו יעיל כנגד פשפשים בצורה ישירה אלא רק להגנה מפני הגעת פשפשים לאזור במידה והפשפשים כבר הגיעו לבית אין טעם להשתמש בK300 כי הוא פשוט לא יהיה יעיל כנגד הפשפשים  לכן אנו ממליצים

לפנות למדביר פשפשים מקצועי עם חומרים מוכרחים ויעלים כנגד פשפשים כמו שימוש במכונת קיטור או שימוש בהדברת פשפשים באנוקיסה שניהם צורות של הדברות שונות אשר יהיו הרבה יותר כנגד פשפשים גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך.

קצת על החברה שלנו ועל כותב המדריך הזה:

נבו נדב - מהמרכז להדברת פשפש המיטה

נבו נדב - מהמרכז להדברת פשפש המיטה

המרכז להדברת פשפש המיטה כולל צוות של מדבירים ותיקים ובעל ניסיון רב בענף ההדברה. אנחנו הקמנו את החברה במטרה אחת – לספק לקהל הלקוחות שלנו שירותי הדברה איכותיים ומקצועיים לחיסול פשפשים אחת לתמיד. אנו מספקים את כל סוגי ההדברות הדברה ירוקה וטבעית, הדברה כימית הדברה בקיטור כאשר המטרה העיקרית שלנו היא תוצאות אמיתיות בשטח.
ענף ההדברות זה עולם ומלואו אצלנו שירות אישי הוא מעל הכל!

שאלות נפוצות

הוא יעיל רק למניעת הגעת הפשפשים ולשמירה של ניקיון הבית כצעד חיוני למניעת הגעת פשפשים לאזור המחייה שלכם, בנוסף בחלק מהמקרים הוא יהיה יעיל גם באזורים קטנים לאחר הגעתו של הפשפש אבל לא לארוך זמן. ולכן אנו ממליצים לפנות למדביר מקצועי ולתת מענה חד וחלק למניעת התפשטות הפשפשים באזור הנגוע ומעבר לו!
בדרך כלל לא. הדברה טבעית כמו שימוש בצמחים, תמציות, חומץ ומים, לא תעזור במרבית המקרים והפשפשים יחזרו אחרי כמה שבועות או חודשים בודדים! לכן אנו ממליצים על הדברה מקצועית אשר תהיה יעילה למניעת הפשפשים לטווח הארוך והקרוב.
עלות ההדברה אינה זולה, אבל גם לא יקרה מאד. מרבית האנשים יעדיפו להזמין מדביר מקצועי ולא ירצו להשתמש בחומרים כימיים בשל חוסר היסודיות של חומרים כאלה, וגם משום שישנה סכנה בשימוש לא נכון. הדברה מקצועית תעזור להרחיק את כל סוגי המזיקים וגם תחזיק מעמד לשנתיים לפחות! לסיכום, על שאלות כמו האם k300 יעיל נגד פשפשים? או שאלה כמה: האם k300 יעיל נגד פשפשים? יכול לענות לכם מדביר מקצועי אשר ייעץ לכם לגבי סוג התרסיסים וההדברה הנחוצה במרחב שלכם. כך אפשר לחזור לשגרה נטולת חרקים ולהנות ממרחב מוגן נגד כל סוגי המזיקים.
תוכן עניינים

מדריכים נוספים שעשויים לעניין אותכם:

פשפש המיטה סנו
הדברת פשפש המיטה לפי סוג הדברה

פשפש המיטה סנו

כשהגוף שלנו מגרד ומעקצץ, כאשר חיות המחמד שלך מתגרדות, אם אנחנו רואים חרקים קטנים כמעט שקופים מטיילים או מקפצים ממקום למקום, ובעיקר אם מתגלות עקיצות

קרא עוד »
חומר נגד פשפשים
הדברת פשפש המיטה לפי סוג הדברה

חומר נגד פשפשים

בכול הנוגע אל חומר נגד פשפשים רבים רוצים לדעת מה כדאי לקנות? או האם יש משחה טבעית נגד פשפשים? ויש את מי שירצה לגלות כיצד

קרא עוד »
ריסוס נגד פרעושים
הדברת פשפש המיטה לפי סוג הדברה

ריסוס נגד פרעושים

פרעושים הם חרקים מוצצי דם שלעיתים נוטים לבלבל בינם לבין פשפשים. די בטוח שמבחינתם זה לא  משנה, כי לשניהם שם רע מאד בעקבות הפגיעה שלהם

קרא עוד »
הדברת פשפש המיטה בקיטור
הדברת פשפש המיטה לפי סוג הדברה

הדברת פשפש המיטה בקיטור

מכת פשפשים בבית או בבית בעסק היא צרה צרורה. המזיק העקשן אוהב את הרקמה החיה ומצפה לה בכל מגע עם רהיטים בהם משתמשים בני-אדם וחיות

קרא עוד »
תרסיס נגד פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה לפי סוג הדברה

תרסיס נגד פשפש המיטה

פשפשים הם יצורים מכונפים קטנטנים שכמעט קשה להבחין בהם, אבל מי שיסבול מעקיצות, גירוד בעור או מעור נגוע באדמומיות – ייתכן וסובל מפלישה של פשפש

קרא עוד »
ספרי נגד פשפש המיטה
הדברת פשפש המיטה לפי סוג הדברה

ספריי נגד פשפש המיטה

פשפשים הם יצורים קטנים, מכונפים וזריזים שיכולים להפוך את החיים שלנו לממש לא נעימים. הטפיל הקטן הזה שניזון מדם של יונקים, חודר אל הבית שלנו,

קרא עוד »
השאירו פרטים ומדביר מקצועי מטעמנו יחזור אליכם בהקדם
שתפו אותנו ברשתות החברתיות
לקוחות ממליצים
מידע נוסף